Продаж пральних машин б/у.

Фото выкуп стиральных машин утилизация 1
     Викуп пральних машин за програмою утилізації

 Компанія “Техномастер” займається скупкою та утилізацією пральних машин у місті Одеса та передмісті. Ми більше 5 років займаємося пральними машинами і всім, що із цим пов’язано. За роки роботи ми зіткнулися з величезною кількістю робітників та неробочих пральних машин, з різними типами поломок. Ми ясно розуміємо чи можна відновити стару пральну машину, чи доцільніше розібрати її на запчастини.

 Програми з утилізації неробочих пральних машин націлені на отримання максимального прибутку – ви продаєте стару чи неробочу машинку практично за безцінь, а натомість купуєте нову. Програма утилізації компанією “Техномайстер” націлена на отримання прибутку з цієї угоди, вигідною для обох сторін.

Купівля старих пральних машин на запчастини

Фото выкуп стиральных машин утилизация 3
Скуповуємо пральні машини на запчастини або перепродаж

Ціна, за неробочу машинку, залежить від багатьох факторів, що впливають на кінцеву вартість:

  1. Роботоздатність — якщо машинка перебуває у робочому стані її необхідно діагностувати щодо зносу деталей і запчастин. Якщо з комплектуючими все гаразд, ціна на пральну машинку буде більш ніж рентабельною.
  2. Термін експлуатації — Важливе значення має ” вік ” . Якщо вона стара, є потертості, іржа, сліди експлуатації,знос деталей і т.д. вартість знижуватиметься.
  3. Машинки типу автомат — все залежить від споживчого попиту. Звичайно, серед домогосподарок, найбільшою популярністю користуються пральні машинки автомат – тому ціна на них висока.
  4. Марка пральної машинки — лж (LG), індезіт, самсунг і т.д. є популярними та світовими брендами. Їхня вартість оцінюється досить високо. Однак такі машинки як ardo, asko, сатурн – менш популярні. Ціна на ці марки буде нижчою.

Утилізація неробочих пральних машин в Одесі

Фото выкуп стиральных машин утилизация 4
Адекватна оцінка вартості та самовивіз

Купівля б/у пральних машин автомат здійснюється за місцем експлуатації. Майстер приїжджає на місце, проводить огляд, з’ясовує недоліки та термін експлуатації. Після збирання всієї необхідної інформації озвучує ціну. Утилізація б/у машини повністю наша турбота:

  1. Сплатимо обумовлену ціну.
  2. Акуратно винесемо.
  3. Швидко заберемо.

Як бонус, можемо порадити Вам гарні марки та моделі пральних машин, якщо у Ваших планах є покупка нової.

Експлуа-тація

до 3 років

від 3 до 5 років

від 5 років і вище

Бали

4

3

2

Стан

Робоча

Не робоча

Бали

2

1

Зовнішній вигляд

Відмінний

Добрий

Задовіль-ний

Бали

4

3

2

Скористайтеся даною таблицею щоб вирахувати приблизну ціну за якою ви зможете продати вашу пральну машину з утилізації:

8 —10 балів — від 800 грн.

5—7 балів — від 500 грн.

5 балів — за домовленістю

Викуп від компанії “Техномайстер”

Продати пральну машину б/у можна на запчастини або для подальшого ремонту. Займаючись скуповуванням, компанія “Техномастер” не приховує своїх намірів:

  1. Ми або відновимо стару, неробочу пральну машину,замінимо несправні запчастини, почистимо, змастимо і продамо.
  2. Ми повністю розберемо неробочу чи неліквідну машинку на запчастини, які зберегли свою працездатність. Вони, у свою чергу, підуть на заміну несправних запчастин в інших пральних машинках.

Майстри компанії “Техномастер” вже “надивилися” на машини багатьох марок: індезит, лж, самсунг, ардо, бош, зануссі та ін. Тому, озвучування адекватної ціни, не змусить себе довго чекати. Ми зробимо все професійно та швидко.

Фото выкуп стиральных машин утилизация 2
Працювати з компанією “Техномайстер” просто та вигідно!